Holowanie

Holowanie z naszą firmą to szybki i skuteczny sposób na transport unieruchomionego pojazdu. Podczas jazdy autem mogą nas spotkać różne przykre zdarzenia. Często w ich wyniku samochód ulega awarii, nie pozwalając na dalszą jazdę. Bez względu na dzień tygodnia, porę dnia lub nocy i charakter zdarzenia, przyjedziemy do Państwa niosąc pomoc.

Działamy na terenie Krakowa i jego okolic, wykonując usługi holownicze dla każdego pojazdu o masie do 3,5 tony. Mogą nas Państwo wzywać w sytuacjach, w których: 

 • przewóz uszkodzonego pojazdu do warsztatu, domu lub parking
 • samochód brał udział w kolizji albo wypadku
 • policja zabroniła dalszej jazdy
 • nie da się odpalić samochodu
 • układ kierowniczy uległ awarii
 • hamulce przestały działać
 • wystąpiło uszkodzenie skrzyni biegów
 • zostało zatankowane złe paliwo
 • urwała się linka sprzęgła
 • zostały uszkodzone opony lub felgi
 • wyczerpał się akumulator
 • wszystkich innych, w których stan techniczny pojazdu nie pozwala na dalszą jazdę

Kraków, Nowa Huta Tel. 500-700-316

Przewóz lawetą

Klienci naszej firmy mogą korzystać z usług transportowych, wykonywanych specjalistycznym samochodem, tzw. lawetą. Laweta przystosowana jest do przewozu pojazdów o masie do 3,5 tony – są to samochody osobowe, dostawcze oraz inne. Pojazd posiada hydraulicznie sterowaną platformę oraz wciągarkę, ułatwiającą szybki i bezpieczny załadunek pojazdów lub wielkogabarytowych ładunków.

Laweta może Państwu służyć w takich sytuacjach jak: 

 • przewóz uszkodzonego pojazdu do warsztatu, domu lub parking
 • transport samochodu nieposiadającego badań technicznych
 • dostawa auta we wskazane miejsce
 • odbiór i transport pojazdu z dowolnej lokalizacji
 • przewóz motorówek, żaglówek i kajaków
 • transportowanie sprzętu budowlanego (mini koparki itp.)
 • wiele innych zastosowań, do których potrzebny jest pojazd z platformą ładunkową

Kraków, Nowa Huta Tel. 500-700-316

Złomowanie samochodów stanowi pewną konieczność w życiu każdego pojazdu. Wynika to z faktu, iż generują one niepotrzebne koszty, które właściciel musi ponosić. Złomowanie pojazdów jest opłacalne przede wszystkim z ekonomicznego punktu widzenia. Właściciel pojazdu, który nie został oddany na złomowisko ma obowiązek ciągłego opłacania składki OC.  Pozbycie się niesprawnych pojazdów pozwala zatem zmniejszyć wydatki, które są stratą. Innym powodem, dla którego zalecamy złomowanie starych samochodów jest fakt, że w większych miastach mogą one generować również koszty parkingowe. Samochód nie nadaje się do użytku, ale ciągle zajmuje na parkingu.

Złomowanie rozbitych aut jest równie ważne. O ile stare auta są możliwe do naprawy – choć jest to w wielu przypadkach nieopłacane- to rozbitych aut już naprawić nie można. Złomowanie starych aut jest również dobrym rozwiązaniem, ponieważ rozmontowanie i sprzedanie na części jest w Polsce nielegalne. Dlatego jako firma z doświadczeniem w tej branży wręcz zalecamy tą metodę pozbycia się niesprawnych pojazdów. 

Wiąże się to nieodłącznie z kasacją samochodu. Dotyczy to jednak nie tylko pojazdów rozbitych, ale także tych niesprawnych i starych. Jest to podstawa do wyrejestrowania auta, czyli zaprzestania bycia jego prawnym właścicielem. Zatem pozwala ona zmniejszyć koszty utrzymania samochodu. Z kolei kasacja rozbitych aut jest sposobem na pozbycie się niepotrzebnego już dobra materialnego, które zajmuje miejsce w garażu, ogródku czy na chodniku. Złomowanie rozbitych aut w świetle prawa jest możliwe, kiedy masa złomowanego pojazdu wynosi nie mniej niż 90% masy widniejącej w dowodzie. W przypadku, kiedy masa jest mniejsza mogą być doliczane dodatkowe koszty za brakujące kilogramy, jednak zależy to od stacji. Kasacja rozbitych aut w naszej stacji jest możliwa bez względu na jego stan techniczny. Może on być niekompletny lub spalony. Kasacja aut jest również przyjazna dla środowiska. 

Pozbycie się niesprawnych pojazdów w naszej firmie jest korzystne również ze względu na formalności. Podczas, kiedy większość stacji demontażowych dostarcza dokumenty o kasacji jedynie do właściciela, który musi sam martwić się tym, co będzie dalej, to firma Maxhandel przesyła tę dokumentację wprost do działu komunikacji. Skorzystanie z naszych usług wiąże się zatem z benefitami formalnymi. 

Jeśli za tem pragniecie Państwo, aby cały prosces przebiegł sprawnie i jak najbardziej korzystnie dla Państwa, wówczas zapraszany do nas!

Kraków, Nowa Huta Tel. 500-700-316

Pomoc drogowa 24H

Oferujemy:

 • holowanie aut osobowych i dostawczych oraz busów do 3,5 t;
 • holowanie maszyn, wózków widłowych, sprzętu budowlanego;
 • wyciąganie pojazdów z rowu, stawianie pojazdów na koła;
 • drobne naprawy na drodze (wymiana kół i uruchamianie pojazdów);
 • dostarczanie paliwa;

Kraków, Nowa Huta Tel. 500-700-316

Skup samochodów

Firma Maxhandel oprócz świadczenia całodobowej pomocy drogowej prowadzi także skup starych samochodów. Jeżeli zatem jesteś w posiadaniu pojazdu, w którym notorycznie pojawiają się większe usterki, to znak, że samochód należy oddać do skupu. Skup starych samochodów dotyczy wszystkich marek. Posiadamy własny transport, dlatego nie ma żadnej potrzeby, abyście Państwo sami przyjeżdżali do nas. TO MY PRZYJEDZIEMY DO PAŃSTWA. Wystarczy jeden telefon.Skup starych samochodów prowadzimy zarówno w przypadku aut, które zachowały się w całości, jak i w przypadku już wybrakowanych pojazdów. Nie warto inwestować pieniędzy w coś co jest przestarzałe i zajmuje niepotrzebne miejsce w garażu. Skup starych samochodów stoi przed Państwem otworem.


Skup rozbitych pojazdów 

Prowadzimy także skup rozbitych samochodów. Jeżeli zatem Państwa samochód został zniszczony w wyniku wypadku, przez co nie nadaje się do dalszego użytku, polecamy nasz skup rozbitych pojazdów. Pieniądze otrzymają Państwo od ręki a na życzenie klienta dodatkowo wystawimy zaświadczenie od kasacji auta bądź jego demontażu. Skup rozbitych pojazdów to najbardziej właściwe miejsce dla samochodu po poważnym wypadku. Po co wykładać olbrzymie pieniądze na naprawdę, skoro zakup nowego auta będzie mniej kosztowny. Lepiej oddać samochód na skup rozbitych pojazdów i zyskać nieco gotówki na nowy. Skup rozbitych pojazdów obejmuje również te, które nie posiadają OC bądź aktualnego przeglądu. Przyjmujemy samochody w dowolnym stanie.


Skup niesprawnych aut

Jeżeli posiadają Państwo samochód, który stracił swoją sprawność i nie ma szansy na jego ekonomiczne odrestaurowanie, firma Maxhandel oferuje skup niesprawnych aut. Samochód powypadkowy nieraz nie nadaje się już więcej do użytku, a jego naprawdę kosztowałaby tyle, ile nowy pojazd. Skup niesprawnych aut jest więc miejscem, gdzie mogą Państwo zostawić swój samochód ze świadomością, że oddaliście go w dobre ręce. Skup niesprawnych aut jest bowiem prowadzony przez firmę z doświadczeniem, która wie, jak należy obchodzić się z takimi pojazdami. Skup niesprawnych aut czeka na każdego, kto chce pozbyć się swojego unieruchomionego samochodu. 


Własny transport - gotówka od ręki!

  

Kraków, Nowa Huta Tel. 500-700-316

X