OfirmieKilka słów o działalności firmy

Tel. 500-700-316

Email: autozlomowanie24@gmail.com

Serdecznie witamy na stronie Maxhandel

Całodobowy serwis drogowy oferowany przez firmę Maxhandel jest skierowany do wszystkich kierowców. Niezależnie od tego, czy są to świeżo upieczeni kierowcy, kierowcy z doświadczeniem czy zawodowcy, każdy może otrzymać pomoc, jaką oferuje serwis drogowy 24h. 

Firma Maxhandel prężnie się rozwija i w związku z tym nieustannie podnosi poziom świadczonych usług. Firma kładzie nacisk na odpowiedni dobór i szkolenie wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Całodobowy serwis drogowy obejmuje takie usługi jak holowanie aut i innych pojazdów oraz drobne naprawy z zakresu mechaniki pojazdowej. Serwis drogowy 24h obejmuje pomoc na terenie całego kraju. 

Całodobowy serwis drogowy pomoże w przypadku nieszkodliwych przypadków, takich jak wyczerpanie się paliwa czy przebita opona, ale także w groźniejszych sytuacjach jak kolizja czy nieumyślne wprowadzenie samochodu w rów.

Firma Maxhandel oferująca serwis drogowy 24h dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym, które ciągle jest ulepszane w celu poprawienia jakości  usług. Całodobowy serwis drogowy jest skierowany do osób fizycznych jak i prawnych, jak np. firmy budowlane. Serwis drogowy 24h zapewni pomoc zarówno w przypadku tradycyjnych aut pasażerskich jak również samochodów ciężarowych czy nawet koparek.

Zapraszamy do współpracy!