Skup samochodów

Firma Maxhandel oprócz świadczenia całodobowej pomocy drogowej prowadzi także skup starych samochodów. Jeżeli zatem jesteś w posiadaniu pojazdu, w którym notorycznie pojawiają się większe usterki, to znak, że samochód należy oddać do skupu. Skup starych samochodów dotyczy wszystkich marek. Posiadamy własny transport, dlatego nie ma żadnej potrzeby, abyście Państwo sami przyjeżdżali do nas. TO MY PRZYJEDZIEMY DO PAŃSTWA. Wystarczy jeden telefon.Skup starych samochodów prowadzimy zarówno w przypadku aut, które zachowały się w całości, jak i w przypadku już wybrakowanych pojazdów. Nie warto inwestować pieniędzy w coś co jest przestarzałe i zajmuje niepotrzebne miejsce w garażu. Skup starych samochodów stoi przed Państwem otworem.


Skup rozbitych pojazdów 

Prowadzimy także skup rozbitych samochodów. Jeżeli zatem Państwa samochód został zniszczony w wyniku wypadku, przez co nie nadaje się do dalszego użytku, polecamy nasz skup rozbitych pojazdów. Pieniądze otrzymają Państwo od ręki a na życzenie klienta dodatkowo wystawimy zaświadczenie od kasacji auta bądź jego demontażu. Skup rozbitych pojazdów to najbardziej właściwe miejsce dla samochodu po poważnym wypadku. Po co wykładać olbrzymie pieniądze na naprawdę, skoro zakup nowego auta będzie mniej kosztowny. Lepiej oddać samochód na skup rozbitych pojazdów i zyskać nieco gotówki na nowy. Skup rozbitych pojazdów obejmuje również te, które nie posiadają OC bądź aktualnego przeglądu. Przyjmujemy samochody w dowolnym stanie.


Skup niesprawnych aut

Jeżeli posiadają Państwo samochód, który stracił swoją sprawność i nie ma szansy na jego ekonomiczne odrestaurowanie, firma Maxhandel oferuje skup niesprawnych aut. Samochód powypadkowy nieraz nie nadaje się już więcej do użytku, a jego naprawdę kosztowałaby tyle, ile nowy pojazd. Skup niesprawnych aut jest więc miejscem, gdzie mogą Państwo zostawić swój samochód ze świadomością, że oddaliście go w dobre ręce. Skup niesprawnych aut jest bowiem prowadzony przez firmę z doświadczeniem, która wie, jak należy obchodzić się z takimi pojazdami. Skup niesprawnych aut czeka na każdego, kto chce pozbyć się swojego unieruchomionego samochodu. 


Własny transport - gotówka od ręki!

  

Kraków, Nowa Huta Tel. 500-700-316